„Golgota Wołynia” – pokaz filmu
10 lipca | godz. 17:00

W piątek, 10 lipca, w Centrum Kulturalnym w Przemyślu będzie miał miejsce pokaz filmu dokumantalnego pt. „Golgota Wołynia” w reżyserii Tadeusza Arciucha i Macieja Wojciechowskiego oraz spotkanie z Maciejem Wojciechowskim i Januszem Horoszkiewiczem.

