Rajd Rowerowy po Roztoczu – wyjątkowa podróż pełna odkryć i pięknych krajobrazów

W sobotę, 5 sierpnia, miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu mieli okazję wziąć udział w niezwykłej przygodzie podczas Rajdu Rowerowego po Roztoczu. To wydarzenie przyciągnęło uczestników chcących odkryć uroki malowniczego Roztocza, a także spędzić aktywnie czas w gronie pasjonatów rowerowych.

Początek rajdu był zaplanowany na wczesny poranek, ale kiepskie warunki pogodowe nieco opóźniły start rajdu. To jednak nie wpłynęło na uczestników, którzy wyruszyli w trasę z determinacją i uśmiechem na twarzach. Trasa rajdu prowadziła przez różnorodne tereny Roztocza, zapewniając widoki, które z pewnością zapadną w pamięć na długo.

Jednym z punktów programu była wizyta w Obserwatorium Astronomicznym w Tymcach. Uczestnicy mieli okazję m.in. podziwiać piękne krajobrazy z platformy widokowej. Podróżując przez piękne trasy na terenie Nadleśnictwa Lubaczów, rowerzyści dotarli do Cerkwii pw. św. Paraskewy w Nowym Bruśnie.

Przejeżdżając przez przepiękne krajobrazy Roztocza, uczestnicy rajdu mogli zatrzymywać się i podziwiać malownicze widoki, które otaczały ich zewsząd. W połowie trasy uczestnicy mieli zasłużony odpoczynek i posiłek w Polance Horynieckiej. To cenne chwile integracji, wymiany wrażeń i dzielenia się swoimi doświadczeniami z podróży.

Rajd Rowerowy po Roztoczu nie tylko dostarczył uczestnikom emocji i przygód, ale także pokazał, jak wspaniałe są tereny Roztocza i jak wiele można zyskać, łącząc aktywność fizyczną z odkrywaniem piękna natury i kultury tego regionu.

Organizatorzy rajdu dziękują wszystkim osobom i służbom zaangażowanym w jego organizację i zabezpieczenie.

Galeria zdjęć.

 
Informacja o dofinansowaniu:

Theme by HermesThemes

Copyright © 2024 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved