Zapraszamy na Piknik Kolejowy przy Stacji Basznia

W najbliższą sobotę 5 sierpnia zapraszamy do Galerii Kolejnictwa Stacja Basznia, gdzie w godzinach od 11:00 do 17:00 trwał będzie pełen atrakcji Piknik Kolejowy.

W PROGRAMIE:

Bezpłatne kursy szynobusem – zapraszamy na bezpłatne kursy szynobusem na trasie Stacja Basznia – Horyniec-Zdrój. Dostępne będą trzy kursy w różnych godzinach, aby każdy mógł skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Wybierzcie się na malowniczą przejażdżkę i cieszcie się niepowtarzalnym widokiem, jaki oferuje kolejowa trasa. (Harmonogram na plakacie poniżej).

Dodatkowe atrakcje dla całej rodziny – podczas pikniku kolejowego nie zabraknie rozrywki dla najmłodszych uczestników. Przygotowaliśmy dla nich specjalne zajęcia i animacje, które zagwarantują uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Ciekawe spotkanie autorskie – nie może Was zabraknąć na spotkaniu autorskim z Dominiką Leszczyńską, która opowie o swojej pasji związanej z kolejnictwem. To niepowtarzalna okazja, aby poznać historie prawdziwych bohaterów kolei z Wileńszczyzny.

Czas na kolejową przygodę! Przejażdżki drezynami i kolejką wąskotorową miniBałaj to kolejne atrakcje, które czekają na Was podczas pikniku kolejowego.

Informacje o wydarzeniu:

  • Miejsce: – Galeria Kolejnictwa Stacja Basznia, [LOKALIZACJA]
  • Data: 5 sierpnia 2023, godz. 11:00 – 17:00
  • Wstęp: Bezpłatny

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrej energii i uśmiechu na twarzy! Do zobaczenia na pikniku kolejowym w Galerii Kolejnictwa Stacja Basznia!

Tego dnia będzie odbywał się również Rajd Rowerowy po Roztoczu w ramach aktywnej soboty (zapisy zostały zamknięte w zeszłym tygodniu).

Partnerem wydarzenia jest województwo podkarpackie.

 
Informacja o dofinansowaniu:

Theme by HermesThemes

Copyright © 2024 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved