„Hipnoza” w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju

W sobotę 29 lipca zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Horyńcu-Zdroju na spektakl „Hipnoza” Antoniego Cwojdzińskiego w wykonaniu Polskiego Teatru Ludowego we Lwowie. O reżyserię tego wyjątkowego widowiska, które z pewnością zachwyci widzów, zadbał Zbigniew Chrzanowski.

Malowniczy Horyniec-Zdrój i dawny teatr Ponińskich po raz kolejny stanie się areną dla kultury i sztuki. To za sprawą spektaklu „Hipnoza” Antoniego Cwojdzińskiego, który zostanie zaprezentowany przez Polski Teatr Ludowy we Lwowie. Teatr ten od lat zachwyca swoim profesjonalizmem, dbałością o szczegóły oraz niepowtarzalnym klimatem.

Reżyserem spektaklu jest utalentowany Zbigniew Chrzanowski, którego wizja artystyczna niezmiennie zachwyca widzów, a aktorzy Polskiego Teatru Ludowego we Lwowie wnoszą do roli aktorskich niezwykłą autentyczność i pasję.

„Hipnoza” to pełna emocji i tajemnic opowieść o aktorce szukającej pomocy u hipnotyzera, będąca jednocześnie niezdyscyplinowaną pacjentką, skrywającą tajemnicę, co daje początek fascynującej, pełnej humoru grze między dwojgiem ludzi. Jest to opowieść o triumfie uczuć nad teoriami naukowymi.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 29 lipca o godzinie 19.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju.

 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2024 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved