„Strudle, bajgle, piszingery…” – zapraszam dzieci na warsztaty kulinarne

Warsztaty  kulinarne „Strudle, bajgle, piszingery..”  dla dzieci organizowane  podczas Festiwalu Dziedzictwa Kresów od kilku lat zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Obcowanie ze smakiem oraz kulinarna wyprawa do świata zapachów i  cukierniczych smakołyków, jest wspaniałą atrakcją, którą dzieci uwielbiają.  Wspólne pieczenie słodkości jest okazją do zabawy, nauki, a także skosztowania swoich „kulinarnych dzieł”.

Zapraszamy dzieci do udziału w tegorocznej edycji warsztatów kulinarnych „Strudle, bajgle, piszingery…”,  które odbędą się 1 sierpnia br. (wtorek) o godz. 10:00 w Kresowej Osadzie. Tradycyjnie poprowadzi je nasz Masterchef Wójt Gminy Lubaczów – Wiesław Kapel.

Podobnie jak w poprzednich latach uczestnicy podzieleni zostaną na  kilkuosobowe drużyny i na podstawie przepisu z otrzymanych produktów wspólnie  przygotujemy pyszne ciasto. Oczywiście co będziemy piekli tym razem dowiecie się dopiero w dniu warsztatów. Pewne jest, że będzie słodko i przepysznie!!

Wszyscy uczestnicy otrzymają poczęstunek oraz drobne upominki. Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy wraz z klauzula informacyjną  należy przesłać na adres sekretariat@gminalubaczow.pl do 27 lipca 2023 r. do godz. 15:00

Gorąco zapraszamy!

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy wraz z klauzula informacyjną /plik pdf/

 
Informacja o dofinansowaniu:

Theme by HermesThemes

Copyright © 2024 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved