Dwie muzyczne gwiazdy podczas finału FDK

W tym roku już po raz kolejny zapraszamy na nasze koncerty. Tym razem kulminacyjnym punktem programu będzie występ dwóch muzycznych gwiazd. Na finałowej scenie wystąpią Gromee i Andrzej Piaseczny.

Tradycyjnie Finał odbędzie się w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. W niedzielę 6 sierpnia w programie Festiwalu znajdziemy wiele wydarzeń kulturowych, które pozwolą poznać bogatą historię i kulturę Kresów. Na błoniach swoje stoiska wystawią Koła Gospodyń Wiejskich, rękodzielnicy i twórcy ludowi, ruszy giełda staroci i otwarta zostanie strefa przedsiębiorczości.

Nie zabraknie występów artystycznych zespołów folklorystycznych. W tym roku pojawią się aż dwie gwiazdy. Swój koncert da Gromee czyli Andrzej Gromala – DJ tworzący głównie muzykę klubową, dance, pop, house i EDM, producent muzyczny, remikser, autor tekstów. W niedzielę na scenie pojawi się również Andrzej Piaseczny – polski piosenkarz, który zdobył uznanie nie tylko w kraju, ale i za granicą. Jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, jego twórczość obecna jest na scenie muzycznej od lat. Andrzej Piaseczny zagra najlepsze swoje hity, co z pewnością przyciągnie wielu fanów muzyki.

 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2024 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved