Informacje dla wystawców na Wielki Finał FDK

Każdego roku Festiwal Dziedzictwa Kresów wieńczy WIELKI FINAŁ, który organizujemy na błoniach Kresowej Osady w Baszni Dolnej. Każdego roku gromadzi on tysiące uczestników, ale także setki rękodzielników i wystawców. Zachęcamy do uczestnictwa i zgłaszania stoisk wedle poniższych zasad.

Organizatorem WIELKIEGO FINAŁU Festiwalu Dziedzictwa Kresów w dniu 7 sierpnia na błoniach Kresowej Osady w Baszni Dolnej jest Gmina Lubaczów. W imieniu Organizatora placem festiwalowym zarządza Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie na podstawie Porozumienia z Gminą Lubaczów i w oparciu o poniższy Regulamin.

Każdy wystawca może zająć wyznaczone przez Organizatora miejsce tylko po dostarczeniu osobistym lub za pośrednictwem poczty/ kuriera lub na email: gok.lubaczow@gmail.com wypełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia wystawcy. Termin zgłaszania wystawców upływa 04.08.2022 r.

Opłaty za powierzchnię handlową wykazane w Karcie Zgłoszenia należy wpłacić na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaczowie najpóźniej do dnia:  05.08.2022 r.

Nr konta: 39 9101 0003 2001 0007 2081 0001

Poniżej prezentujemy karty zgłoszeń i regulamin organizacji stoisk na placu festiwalowym.

Regulamin organizacji stoisk.

Karta zgłoszenia – DOC lub PDF.

 
Informacja o dofinansowaniu:

Theme by HermesThemes

Copyright © 2024 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved