Warsztaty kulinarne dla dzieci „Strudle, bajgle, piszingery…”

Warsztaty  kulinarne dla dzieci, które od kilku lat organizujemy podczas Festiwalu Dziedzictwa Kresów zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dla wszystkich uczestników tych zajęć obcowanie ze smakiem oraz kulinarna wyprawa do świata zapachów i  cukierniczych smakołyków, zawsze jest wspaniałą atrakcją.  Wspólne pieczenie słodkości jest okazją do zabawy, nauki, a także skosztowania swoich „kulinarnych dzieł”.

Zapraszamy dzieci do udziału w tegorocznej edycji warsztatów kulinarnych „Strudle, bajgle, piszingery…”,  które odbędą się 29 lipca br. o godz. 10.00 w Kresowej Osadzie. Tradycyjnie poprowadzi je Wójt Gminy Lubaczów Pan Wiesław Kapel.

Uczestnicy podzieleni zostaną na 3- osobowe drużyny i na podstawie przepisu z otrzymanych produktów przygotujemy ciasto. Każda z drużyn w razie potrzeby uzyska pomoc, więc bez trudu podoła  wyzwaniu.  Jakie ciasto upieczemy tym razem dowiecie się dopiero w dniu warsztatów, ale zapewniamy, że na pewno  będzie słodko i pysznie.

Dla wszystkich uczestników zajęć, a także dla obserwatorów (np. rodzeństwa) dodatkowo prowadzone będą warsztaty edukacyjne, malarskie i inne atrakcje. Zapewnimy także drobny poczęstunek.

W związku z koniecznością spełnienia wymogów sanitarnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia osób chętnych do uczestniczenia w warsztatach kulinarnych do 26 lipca br. do godz. 15.00. Formularz zgłoszeniowy (z obowiązkowo podanym numerem telefonu kontaktowego) oraz klauzulę informacyjną należy przesłać mailem (skan podpisanych dokumentów) na adres sekretariat@lubaczow.com.pl w terminie do 26 lipca br. do godz. 15.00.

Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy wraz z klauzulą informacją.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Gorąco zapraszamy!

 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2024 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved