Festiwal Dziedzictwa Kresów z nominacją „Wydarzenie Historyczne Roku 2018”

Bardzo miło nam poinformować, że Festiwal Dziedzictwa Kresów zakwalifikowany został do drugiego etapu konkursu na „Wydarzenie Historyczne Roku 2018”. Prosimy o wsparcie w internetowym głosowaniu, które potrwa do 15 maja.

Do konkursu na „Wydarzenie Historyczne Roku 2018” zgłoszonych zostało blisko 200 inicjatyw z całej Polski i zagranicy – m.in. z Austrii, Niemiec, Australii, Kanady, Litwy, Ukrainy. Projekty oceniało jury, które wybrało 15 wydarzeń (po pięć z kategorii „Wydarzenie”, „Wystawa”, „Edukacja i multimedia”), które zakwalifikowała do drugiego etapu – głosowania internautów. Wśród projektów znajduje się Festiwal Dziedzictwa Kresów organizowany przez Gminę Lubaczów.

Serdecznie prosimy o wsparcie naszego wydarzenia i głosowanie pod linkiem http://whr.muzhp.pl/ klikając w zakładkę „Zagłosuj”. Oddać można tylko trzy głosy – po jednym w każdej kategorii. Ostateczne wyniki głosowania poznamy na początku czerwca.

Konkurs „Wydarzenie Historyczne Roku 2018” organizowany jest przez Muzeum Historii Polski we współpracy z portalem historia.org.pl oraz Biblioteką Narodową.

 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2024 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved