„Lato w regionach” nadawać będzie z Baszni Dolnej

Miło nam poinformować, że podczas niedzielnego WIELKIEGO FINAŁU tegorocznego Festiwalu Dziedzictwa Kresów gościć będziemy w Baszni Dolnej ekipę TVP3 Rzeszów. W ramach cyklu „Lato w regionach” na antenie TVP3 i TVP3 Rzeszów zaplanowano sześć wejść antenowych.

– Jak zaplanować nadchodzące wakacje? Gdzie się wybrać? Z jakiej formy spędzania wolnego czasu skorzystać? Właśnie odpowiedzi na te i inne pytania udzielą prezenterzy znanego już cyklu „Lato w regionach”, którzy w najbliższą niedzielę 5 sierpnia gościć będą w Baszni Dolnej.

Reporterzy wraz z organizatorami i uczestnikami wydarzenia podsumują tegoroczną edycję festiwalu oraz przyjrzą się odbywającym się w Baszni Dolnej konkursom, warsztatom i występom artystycznym nawiązującym do historii i kultury Kresów Wschodnich. Ostatni dzień Festiwalu Dziedzictwa Kresów ma być w dużej mierze poświęcony kresowym smakom. Wizyta ekipy TVP3 Rzeszów będzie więc okazją do przybliżenia widzom z całej Polski tajników tamtejszej kuchni słynącej z prostoty i wykorzystania regionalnych produktów. Ludzie zaangażowanymi w promowanie swojej małej ojczyzny w rozmowach z dziennikarzami przedstawią także inne wizytówki tego regionu, którymi bez wątpienia są piękne krajobrazy i zabytki.

Relacje z Baszni Dolnej w niedzielę 5 sierpnia w TVP3 i TVP3 Rzeszów o godz. 11.45, 14.05, 15.00, 17.00, 17.30 i 18.15.

Programy będzie można oglądać także poprzez mobilną aplikację TVP Stream, na stronie www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów oraz na Platformie Hybrydowej TVP w serwisie TVP Bieszczady.

 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2022 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved