Poznaj gwiazdy Festiwalu Dziedzictwa Kresów

Festiwal Dziedzictwa Kresów z każdym dniem się zbliża, a my odsłaniamy kolejne karty programu.

Od wielu lat nieodłącznym elementem naszego wydarzenia jest pokaz gotowania gwiazdy kulinarnej. W tym roku festiwalową kuchnię poprowadzi Tomasz Jakubiak – kucharz, dziennikarz kulinarny i gospodarz popularnego programu „Jakubiak w sezonie” w telewizji kuchnia+.

– Gotowaniem fascynuję się od najmłodszych lat. To mój żywioł, miłość i pasja. O jedzeniu potrafię opowiadać godzinami, okraszając historie właściwym sobie poczuciem humoru. – mówi o swoim zamiłowaniu „do garów” Tomasz Jakubiak.

Odwiedzający Festiwal Dziedzictwa Kresów uczestniczyć mogą nie tylko w uczcie kulinarnej ale także dźwiękowej. Na palcu Kresowej Osady zawsze pojawia się także gwiazda ze środowiska muzycznego. W tym roku gościć będzie u nas Krzysztof Cugowski, polski wokalista rockowy, założyciel Budki Suflera. W Baszni Dolnej wystąpi jednak jako solista.

Bądźcie razem z nami od 26 lipca do 5 sierpnia i świetnie się bawcie!

Aktualizacja z dnia 07.08.2018 r.:
Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie (Organizator Festiwalu Dziedzictwa Kresów) przeprasza Pana Piotra Bienieckiego za umieszczenie w zapowiedzi zdjecia jego autorstwa bez kompletnego podpisu wskazującego autora fotografii (fotograf: Piotr Bieniecki / www.fototeo.pl, licencja CC BY-SA 4.0). Brak wskazania autora fotografii został spowodowany pomyłką i nie był celowym naruszeniem prawa autorskich Pana Piotra Bienieckiego. Serdecznie przepraszamy!

 
Informacja o dofinansowaniu:

Theme by HermesThemes

Copyright © 2024 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved