Zapraszamy na Festiwalowe Pole Namiotowo-Kempingowe

Wszystkie osoby chcące uczestniczyć w naszym Festiwalu zapraszamy do skorzystania z Festiwalowego Pola Namiotowo-Kempingowego, które funkcjonować będzie przez cały tydzień przy Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Wychodząc na przeciw zainteresowaniu uczestników dotychczasowych edycji Festiwalu i licznych zapytań dotyczących zakwaterowania, informujemy, że podczas tegorocznej edycji naszej imprezy, w okresie od 28.07.2017 r. do 07.08.2017 r., funkcjonować będzie Festiwalowe Pole Namiotowo-Kampingowe przy Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Do dyspozycji gości przygotowujemy kompleksowe zaplecze sanitarne, miejsce do przygotowania posiłków, a dla zainteresowanych także pakiet cateringowy.

Opłata za korzystanie z Festiwalowego Pola Namiotowo-Kempingowego, które zlokalizowane będzie za warsztatami Kresowej Osady, wynosić będzie 10 zł od osoby za 1 dobę.

Osoby zainteresowane rezerwacją miejsc prosi się o kontakt na adres kemping@festiwalkresow.pl lub pod nr tel. + 48 16 632 14 61 (GOK w Lubaczowie).

 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2020 Festiwal Dziedzictwa Kresów. All Rights Reserved